Recenzie

shape

Pavel Z.

klient

S výrobkom som spokojný, splnil moje očakávania a oceňujem profesionálne dokončenie klampiarskej práce dodávateľa.

Zelezka M.

klient

Bol som veľmi príjemne prekvapený. Celkový prístup od objednania tovaru až po vykladanie tovaru. Úplne, že super spolupráca. Už som aj vašu firmu odporučil známym. Ešte raz vďaka.

Mirka a Ondrej B.

klienti

Seriózna firma, ktorá má prístup na úrovni, dodržala všetky termíny, celkovú spoluprácu hodnotím pozitívne.Aj touto cestou prajem firme veľa spokojných zákaznikov

Palo H.

klient

Realizácia Haly/Garáže prebehla v poriadku a boli sme veľmi spokojní s profi službami a jednaním. Odporúčam realizáciu montovanej haly zveriť tejto spoločnosti. Teším sa na ďalší spoluprácu.

Tvarožník

firma

Ďakujeme za realizáciu, veľká spokojnosť s cenou, kvalitou a spôsobom komunikácie. Určite odporúčame.

Paľo T.

klient

Super jednanie, dobrá cena panelov. Môžem len odporúčať.

Patrik T

klient

Maximálna spokojnosť so službami tejto firmy. Od prvého kontaktu boli ochotní a prístupní, čo sa týka komunikácie a dohody ohľadom odberu menšieho množstva PUR panelov. Výhodou je aj ich klampiarska dielňa, kde dokážu vyrobiť doplnky na mieru podľa potrieb zákazníka. Všetko prebehlo hladko a bez problémov. Ako inšpiráciu pre chovateľov posielam foto mojej realizácie voliéry.

Boris Vojtáš

spokojný zákazník

Odporúčam túto firmu. Veľmi ochotný personál. ústretový od objednania až po dodanie. Vždy všetko vysvetlili a poradili čo mi nebolo jasné. Staval a oplášťoval som si halu svojpomocne čiže som to robil prvý krát o to to mali so mnou ťažšie ale spoločne sme vždy vyriešili daný problém. Určite odporúčam aj ľudom čo si idú svojpomocne niečo stavať, nakupovať od tejto spoločnosti, pretože odborné rady sa cenia, a nie sú samozrejmosťou obzvlášť v dnešnej dobe.